Są to takie informacje, jakie mi się nie przydadzą kompletnie.

Posted on Posted in Pozostałe, Psy, koty i inne

Mój ukochany mąż bez przerwy opowiada mi o jakiś zmianach w systemie aukcji OZE. Nie mam zielonego pojęcia tym, poprzez to za każdym razem strasznie mnie to nudzi, kiedy mąż o tym mówi. Są to takie informacje, jakie mi się do niczego nie przydają, niemniej jednak staram się za każdym razem  go słuchać skupieniem. Ale nie potrafię tego wysłuchiwać dłużej niż kilkanaście min. dlatego go zawsze bardzo proszę, abyśmy tą rozmowę przełożyli w czasie. Często się na mnie gniewa, niemniej jednak sam osobiście wie, że o moich paznokciach , czy o pracy  kosmetyczki też nie umie długo słuchać.

W ostatnim czasie jednak temat zmienił się całkowicie i na liście jest teraz Urząd Regulacji Energetyki. Tenże temat też nie jest mi bliski. To co związane jest z jakimś biznesem bądź ekonomią wydaje się dla mnie obce i mnie zbytnio nie ciekawi. Na całe szczęście wraz z pomocą nadchodzi za każdym razem mój ulubiony sąsiad, z którym mój ukochany mąż potrafi gadać całą dobę jeśli chodzi o te tematy, cieszę się, że mamy dookoła siebie ludzi, których na identycznym poziomie zadowala rozmowa na te tematy.

Jak zazwyczaj to jest z sąsiadami również przychodzi do naszego domu jego żona, z którą także jestem zaprzyjaźniona i oddajemy się przyjemności babskich ploteczek, nowinek kosmetycznych a także pozostałych naszych spraw. Kocham te chwile, gdy jesteśmy podzieleni na 2 grupy i sobie gawędzimy.

Więcej: Dariusz Maciński